Made Restaurant 19 marca w Poznaniu. Bądź tam koniecznie!

Znad patelni   15.03.2018

19 marca w Concordia Design w Poznaniu odbędzie się kolejna szkoleniowa konferencja gastronomiczna pod szyldem Made Restaurant. Tym razem tematami przewodnimi będą skuteczny marketing, rosnąca sprzedaż, kontrola finansów i zarządzanie personelem w restauracji, a wszystko pod hasłem „Bądź 3 kroki przed i zarabiaj”. 

Konferencja Made Restaurant będzie okazją do spotkania w gronie najprężniej działających osób tworzących rynek gastronomii w regionie Wielkopolski. Wśród blisko 30 prelegentów znajdą się m.in. restauratorzy, szefowie kuchni, managerowie, sommelierzy, dostawcy, a także przedstawiciele mediów branżowych.

Poruszane tematy będą obejmowały kwestie kierunków zmian i rozwoju w gastronomii, a także ich odniesienia na biznes w Polsce i na świecie. Zaprezentowana zostanie ogólnopolska kampania promująca zawód kelnera i podnosząca jakość serwisu w restauracjach. W czasie wydarzenia poruszony będzie też temat roli partnerstwa w biznesie i rozwoju pracowników, a samo spotkanie będzie doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Przedstawione zostaną też najskuteczniejsze praktyki budowania przewagi rynkowej w hotelarstwie dzięki restauracji; poruszone zostaną gorące tematy ze świata marketingu i biznesu w kontekście gastronomii.

Więcej informacji na stronie konferencji: maderestaurant.pl

Zachęcamy do udziału!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

24 − 15 =

Skomentuj i podziel się swoją opinią!

Na naszej stronie używamy różnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie i w internecie. Do tego celu możemy zbierać Twoje IP lub inne dane osobowe, które nam podasz.
Administratorem danych osobowych jest ZT „Kruszwica” S.A. z siedzibą w Kruszwicy, przy ul. Niepodległości 42, NIP: 556-08-00-678. Przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na nasze usprawiedliwione potrzeby, co obejmuje między innymi konieczność zapewnienia bezpieczeństwa usługi (np. sprawdzenie, czy do Twojego konta nie loguje się nieuprawniona osoba), dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług i dopasowania ich do potrzeb i wygody użytkowników (np. personalizowanie treści w usługach) jak również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług Administratora. Dane te są przetwarzane do czasu istnienia uzasadnionego interesu lub do czasu złożenia przez Ciebie sprzeciwu wobec przetwarzania. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.