MADE Restaurant we Wrocławiu za nami. Jak być 3 kroki przed innymi i zarabiać?

Znad patelni   14.11.2018

29 października w hotelu Double Tree by Hilton we Wrocławiu odbyła się kolejna odsłona MADE Restaurant, biznesowej konferencji gastronomicznej dla profesjonalistów. Wydarzenie zgromadziło ponad 200 przedstawicieli branży hospitality z regionu Dolnego Śląska, którzy wzięli udział w cyklu wykładów i debat skupionych pod hasłem „Bądź 3 kroki przed…”

Spotkanie było wypełnione po brzegi wiedzą, spotkaniami oraz wymianą doświadczeń i dobrej energii. Konferencja została podzielona na trzy główne sekcje tematyczne poświęcone motywacji, trendom oraz zarządzaniu. Wśród prelegentów znaleźli się m.in. Hiroshi Tsunoda, właściciel autorskiego studia projektowego Hiroshi Tsunoda Design Studio w Barcelonie, Piotr Gładczak, autor popularnego bloga Wrocławskie Podróże Kulinarne, Maciej Nowaczyk, właściciel restauracji La Maddalena i Mama Manousch, Maciej Mnyrek, hospitality consulting oraz wielu innych ekspertów branży. Organizatorzy nie zapomnieli również o tym, że najwięcej wartościowych spotkań odbywa się przy wspólnym stole – o lunch i słodki bufet zadbali Piotr Apanel (Double Tree by Hilton) oraz Damian Chajęcki (Uroczysko 7 Stawów).

Źródło: maderestaurant.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

90 − 83 =

Skomentuj i podziel się swoją opinią!

Na naszej stronie używamy różnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie i w internecie. Do tego celu możemy zbierać Twoje IP lub inne dane osobowe, które nam podasz.
Administratorem danych osobowych jest ZT „Kruszwica” S.A. z siedzibą w Kruszwicy, przy ul. Niepodległości 42, NIP: 556-08-00-678. Przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na nasze usprawiedliwione potrzeby, co obejmuje między innymi konieczność zapewnienia bezpieczeństwa usługi (np. sprawdzenie, czy do Twojego konta nie loguje się nieuprawniona osoba), dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług i dopasowania ich do potrzeb i wygody użytkowników (np. personalizowanie treści w usługach) jak również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług Administratora. Dane te są przetwarzane do czasu istnienia uzasadnionego interesu lub do czasu złożenia przez Ciebie sprzeciwu wobec przetwarzania. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.