Światowe sławy podczas gali The Best Chefs Awards 2017!

Znad patelni   26.10.2017

25 października w Reducie Banku Polskiego w Warszawie odbyła się gala konkursu The Best Chefs Awards 2017, podczas której po raz pierwszy wręczono laureatom pamiątkowe statuetki. Podniosłości wydarzenia dowodził fakt, że nagrody odbierali światowej sławy szefowie kuchni, w tym sam Joan Roca!

O wyborze „najlepszych z najlepszych” zadecydowały wcześniej oddane głosy przez ponad 300 szefów kuchni, blogerów, fotografów oraz dziennikarzy z całego świata. Fani również mieli wpływ na wybór, głosowali poprzez stronę na Facebooku, ich punkty stanowiły 30 proc. końcowej oceny.
Na galę zaproszono osobowości ze świata gastronomii, szefów kuchni, cukierników, sponsorów, branżowe media oraz pasjonatów wykwintnej kuchni.

Statuetki wręczali Partnerzy projektu, w następujących kategoriach:

The Best Chef 2017 –  Joan ROCA

The Best Chef – Lady Chantel DARTNALL

The Best Chef – FoodART Atsushi TANAKA

The Best Chef – Pastry Roger vann DAMME

The Best Chef – CityGourmet atelier Amaro

The Best Chef – Rising Star Rafał Koziorzemski

Wśród nagrodzonych pojawiły się również polskie nazwiska, nagrodę w kategorii City Gourmet otrzymał – Wojciech Modest Amaro. Doceniono również nasz młody talent, zdobywcą tytułu Rising Star został – Rafał Koziorzemski, który pracuje w Restauracji Biały Królik w Gdyni. W kategorii Pastry zwyciężył holenderski mistrz cukiernictwa Roger van Damme. Nagrodę w kategorii Lady otrzymała pochodząca z RPA – Chantel Dartnall, szefowa kuchni w restauracji The Restaurant Mosaic w Pretorii. Za wyjątkowe walory artystyczne przyznano statuetkę w kategorii Food Art – otrzymał ją Atsushi Tanaka – japoński szef kuchni prowadzący swoją restaurację w Paryżu. Tytuł The Best Chef otrzymał -Joan Roca ze słynnej katalońskiej restauracji El Celler de Can Roca.
Projekt The Best Chef narodził się w 2016 r., a jego celem jest prezentowanie oraz promowanie szerszemu gronu sylwetek najlepszych szefów kuchni ze świata. Cała inicjatywa ma także za zadanie zbliżać ludzi w jednym miejscu, którzy pasjonują się gotowaniem i szeroko pojętą sztuką kulinarną.

Więcej o projekcie na stronie www.thebestchefawards.com

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

+ 72 = 74

Skomentuj i podziel się swoją opinią!

Na naszej stronie używamy różnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie i w internecie. Do tego celu możemy zbierać Twoje IP lub inne dane osobowe, które nam podasz.
Administratorem danych osobowych jest ZT „Kruszwica” S.A. z siedzibą w Kruszwicy, przy ul. Niepodległości 42, NIP: 556-08-00-678. Przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na nasze usprawiedliwione potrzeby, co obejmuje między innymi konieczność zapewnienia bezpieczeństwa usługi (np. sprawdzenie, czy do Twojego konta nie loguje się nieuprawniona osoba), dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług i dopasowania ich do potrzeb i wygody użytkowników (np. personalizowanie treści w usługach) jak również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług Administratora. Dane te są przetwarzane do czasu istnienia uzasadnionego interesu lub do czasu złożenia przez Ciebie sprzeciwu wobec przetwarzania. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.