Szefowie Kuchni w Gdańsku jako pierwsi przywitali Nowy Rok!

Znad patelni   21.11.2017

Zmysłowe stylizacje z lat ’20 – aksamitne rękawiczki, pióra, falbany, garnitury i kapelusze. Gwarne i tłoczne kasyno oraz jazzowy zespół z niesamowitym wokalem Krystyny Durys, to gwarancja dobrej zabawy! 13 listopada w hotelu Almond Business & SPA w Gdańsku, Szefowie Kuchni i Cukierni z całej Polski jako pierwsi przywitali Nowy Rok.

– Bal w stylu lat ’20 był strzałem w dziesiątkę! Cały zamysł i nasz ogromny entuzjazm sprawiły, że firmy partnerskie ochoczo przyłączały się do naszego eventu. To wszystko zaowocowało tym, że Goście bawili się w szampańskich nastrojach, aż do białego rana. Już teraz wiem, że w przyszłym roku to powtórzymy – mówi Krzysztof Szulborski, organizator.

– Pomysł na organizację wydarzenia wpadł nam do głowy już roku temu, jednak z uwagi na zbyt krótki termin organizacji, zdecydowaliśmy się na to aby zorganizować Sylwestra w listopadzie 2017. Dzięki zaangażowaniu firm sponsorskich mogliśmy przenieść naszych szanownych Gości w klimat lat ‘20 – dodaje Agnieszka Opłatkowska, event manager.

Ta wyjątkowa okazja była także inspiracją dla Szefa Kuchni Hotelu Almond – Przemysława Langowskiego, do stworzenia sylwestrowego menu. Serwowana kolacja opierała się na najwyższej jakości produktach.

Wspólnie z zespołem przygotowaliśmy foie gras duszone w maśle z konfiturą cebulową, musem z pieczonego jabłka, krewetką grillowaną, oliwą truflową i puderem kukurydziano-krewetkowym – na przystawkę, policzki wołowe w ciemnym sosie z figą – jako danie główne, oraz deser w postaci chantilly z wanilią i białą czekoladą, crunchem orzechowo-miodowym, bezą szwajcarską i kulisem z czerwonej porzeczki – mówi Przemysław Langowski, gospodarz wydarzenia.

W tym ważnym dniu Szefowie Kuchni i Cukierni mieli okazję wesprzeć osoby najbardziej potrzebujące. Na specjalne zaproszenie organizatorów, podczas wydarzenia obecne były przedstawicielki Stowarzyszenia WIOSNA, koordynujące projekt Szlachetna Paczka. To wspaniałe, że mogliśmy spotkać się wszyscy razem, bez nadęcia, bez poczucia obowiązku, bez stresu. Jestem pod ogromnym wrażeniem atmosfery jaką stworzyli nasi Goście. Tak, to właśnie oni nadali ton wydarzeniu. My nie mogliśmy tego ująć w żadnym scenariuszu czy konspekcie. Nie mogłem sobie wymarzyć lepszego Sylwestra! – podsumowuje Krzysztof Szulborski.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

1 + 1 =

Skomentuj i podziel się swoją opinią!

Na naszej stronie używamy różnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie i w internecie. Do tego celu możemy zbierać Twoje IP lub inne dane osobowe, które nam podasz.
Administratorem danych osobowych jest ZT „Kruszwica” S.A. z siedzibą w Kruszwicy, przy ul. Niepodległości 42, NIP: 556-08-00-678. Przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na nasze usprawiedliwione potrzeby, co obejmuje między innymi konieczność zapewnienia bezpieczeństwa usługi (np. sprawdzenie, czy do Twojego konta nie loguje się nieuprawniona osoba), dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług i dopasowania ich do potrzeb i wygody użytkowników (np. personalizowanie treści w usługach) jak również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług Administratora. Dane te są przetwarzane do czasu istnienia uzasadnionego interesu lub do czasu złożenia przez Ciebie sprzeciwu wobec przetwarzania. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.