Kongres Szefów Kuchni 2018

Kongres Szefów Kuchni 2018
Warszawa | 09.10.2018


Organizator: Evential
Strona internetowa: www.kongresszefowkuchni.pl

Kongres Szefów Kuchni to największe spotkanie Szefów Kuchni w Polsce. W tym roku odbędzie się ono 9 października 2018, w EXPO XXI, na ulicy Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie. W programie wydarzenia znajdą się, między innymi, wystąpienia na poniższe tematy:

  • W pogoni za modą, czyli gdzie są granice #modnejrestauracji? – Prowadzone przez Annę Dębską
  • Jak utrzymać pracownika na konkurencyjnym rynku pracy. Przywództwo czy motywacja? – Prowadzone przez Rafała Wronkę
  • Warsztaty produktowe
  • Jak menu powinno opowiadać, zachęcać i budzić do życia ślinianki. Proste recepty i schematy zależnie od gościa dla jakiego miejsce jest dedykowane – Prowadzone przez Jarosława Uścińskiego
  • Jak zwiększyć sprzedaż w restauracji? – Prowadzone przez Piotr Strzyżewski

Na naszej stronie używamy różnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie i w internecie. Do tego celu możemy zbierać Twoje IP lub inne dane osobowe, które nam podasz.
Administratorem danych osobowych jest ZT „Kruszwica” S.A. z siedzibą w Kruszwicy, przy ul. Niepodległości 42, NIP: 556-08-00-678. Przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na nasze usprawiedliwione potrzeby, co obejmuje między innymi konieczność zapewnienia bezpieczeństwa usługi (np. sprawdzenie, czy do Twojego konta nie loguje się nieuprawniona osoba), dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług i dopasowania ich do potrzeb i wygody użytkowników (np. personalizowanie treści w usługach) jak również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług Administratora. Dane te są przetwarzane do czasu istnienia uzasadnionego interesu lub do czasu złożenia przez Ciebie sprzeciwu wobec przetwarzania. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.