Usmaż to

Co smażymy? Ależ wszystko – mięsa, ryby, warzywa, zioła, a nawet lody. Na co zwracamy szczególna uwagę? Na dobór właściwego tłuszczu, temperaturę smażenia i sprzęt. Podpowiadamy, jak przygotować produkt do obróbki, aby nie stracił walorów smakowych i żywieniowych oraz zachwycił Twoich gości.

Dowiedz się, na jakim oleju smażyć różnego typu produkty

Usmaż to wszystko!

 

Tak naprawdę można usmażyć wszystko – granice wyznacza tylko nasza inwencja kulinarna. Radzimy, jak zabrać się za to od podstaw, tak by finalnie uzyskać danie idealne – wszystko przy zachowaniu najwyższej efektywności i wygody pracy.

 

Podstawy smażenia

 

Jak przygotować warzywa do smażenia? Jak smażyć steki? W czym marynować mięsa, by były miękkie w środku i chrupiące na zewnątrz? Tego wszystkiego dowiecie się właśnie tutaj.

 

Triki

 

Czasami jeden mały szczegół potrafi wpłynąć na smak potrawy, całkowicie ją zmieniając. Zbieramy takie “smaczki”, aby efekty Waszej pracy były jeszcze bardziej spektakularne. Goście na pewno to docenią.

 

Nieoceniona rola tłuszczów

 

Nie tylko odpowiadamy na pytanie jak smażyć, lecz także na czym. Jaki tłuszcz zastosować do smażenia ryb, a jaki do kurczaka? Czy tofu smażymy na tym samym oleju co wołowinę? Nawet jeśli znacie odpowiedzi na powyższe pytania, warto odświeżyć i usystematyzować swoją wiedzę. Po jeszcze więcej fachowych informacji zapraszamy do działu tłuszcze.

Na naszej stronie używamy różnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie i w internecie. Do tego celu możemy zbierać Twoje IP lub inne dane osobowe, które nam podasz.
Administratorem danych osobowych jest ZT „Kruszwica” S.A. z siedzibą w Kruszwicy, przy ul. Niepodległości 42, NIP: 556-08-00-678. Przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na nasze usprawiedliwione potrzeby, co obejmuje między innymi konieczność zapewnienia bezpieczeństwa usługi (np. sprawdzenie, czy do Twojego konta nie loguje się nieuprawniona osoba), dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług i dopasowania ich do potrzeb i wygody użytkowników (np. personalizowanie treści w usługach) jak również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług Administratora. Dane te są przetwarzane do czasu istnienia uzasadnionego interesu lub do czasu złożenia przez Ciebie sprzeciwu wobec przetwarzania. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.