Owoce

Smażone steki, ryby, jajka – to nie dziwi, ale owoce na patelni? Dlaczego nie? Odważ się na niebanalne wykorzystanie bananów, ananasów i innych owoców w kuchni. Sprawdź nasze inspiracje!

Smaki Azji, czyli smażone owoce w cieście

Smaki Azji, czyli smażone owoce w cieście

Owoce | 28.09.2017

Deser do potęgi! Soczyste owoce uwięzione w chrupiącym, złocistym cieście to gratka dla smakoszy orientalnych smaków. Sprawdźcie, jak je przygotować.…

Czytaj
Jak kandyzować owoce i które warto wybierać?

Jak kandyzować owoce i które warto wybierać?

Owoce | 17.07.2017

Owoce kandyzowano już w XIV wieku. Była to doskonała metoda na ich… konserwowanie. Smażone w cukrze mogą być przechowywane nawet…

Czytaj

Smażone owoce to nie tylko banany

Jakie owoce najlepiej smażyć?

Z pewnością nie tylko banany, choć na inspirowane smakami Azji, smażone owoce w cieście również znalazło się miejsce.

Na jakim tłuszczu smażyć owoce?

Dobór odpowiedniego tłuszczu to zawsze sprawa wielkiej wagi – nie inaczej jest w przypadku smażenia owoców. Dużo zależy od tego, na jaki typ smażenia się zdecydujemy – głębokie czy płytkie. O samych tłuszczach dowiedz się więcej w dziale Porcja Wiedzy.

Co warto wiedzieć o smażeniu owoców?

Jak najwięcej! Dlatego znajdziesz tu niekończące się źródło wiedzy i inspiracji. A jeśli ciągle czujesz niedosyt, odwiedź dział Znad Patelni.

Na naszej stronie używamy różnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie i w internecie. Do tego celu możemy zbierać Twoje IP lub inne dane osobowe, które nam podasz.
Administratorem danych osobowych jest ZT „Kruszwica” S.A. z siedzibą w Kruszwicy, przy ul. Niepodległości 42, NIP: 556-08-00-678. Przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na nasze usprawiedliwione potrzeby, co obejmuje między innymi konieczność zapewnienia bezpieczeństwa usługi (np. sprawdzenie, czy do Twojego konta nie loguje się nieuprawniona osoba), dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług i dopasowania ich do potrzeb i wygody użytkowników (np. personalizowanie treści w usługach) jak również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług Administratora. Dane te są przetwarzane do czasu istnienia uzasadnionego interesu lub do czasu złożenia przez Ciebie sprzeciwu wobec przetwarzania. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.