Znad patelni

Profesjonalne porady branżowe, przegląd trendów i aktualności, zapowiedzi i relacje z wydarzeń, wywiady z kucharzami, szefami kuchni i restauratorami, a także inspiracje i konkursy – wszystko to, czym żyje branża gastronomiczna po godzinach w jednym miejscu!

Znad patelni

A po godzinach…

 

Kuchnia to zdecydowanie nasza największa pasja. Nawet gdy czasami zdarza się nam być poza nią, wciąż żyjemy gastronomią. Co robimy, kiedy nie smażymy?

 

Wydarzenia z branży gastronomicznej

 

Bierzemy udział w najważniejszych wydarzeniach branżowych w całej Polsce, z których następnie zdajemy Wam szczegółowe relacje. Wiemy, że nie każdy może wziąć w nich udział, a warto wiedzieć, co w trawie piszczy.

 

Na bieżąco z gastronomią

 

Skrupulatnie śledzimy najświeższe trendy kulinarne, a także zapoznajemy się z najnowszymi prognozami dotyczącymi gastronomii. Rozmawiamy z uznanymi kucharzami, szefami kuchni oraz restauratorami, dostarczając Wam ciekawe treści z pierwszej ręki.

 

Konkursy

 

Znajdujemy także czas na rozrywkę. W tym celu organizujemy dla Was konkursy z atrakcyjnymi nagrodami – np. najlepszej jakości fryturami i olejami. Odwiedzajcie nasz portal i fanpage na Facebooku regularnie i sprawdzajcie aktualne konkursy!